Załączniki:
Pobierz plik (Tematyka studium.pdf)Tematyka Studium i harmonogram zjazdów[PDF]921 Pobieranie

Wraz z nowy rokiem katechetycznym i akademickim pragniemy rozpocząć przygotowanie nowych kadr dla Duszpasterstwa Rodzin. Tym razem przygotowanie to będzie odbywać się w ramach Archidiecezjalnego Studium Rodziny. Skierowane jest ono do osób pełnoletnich do 55 roku życia, minimum z wykształceniem średnim, zarówno samotnych jak i żyjących w małżeństwie, które chcą  zaangażować się w duszpasterskie działania na rzecz narzeczonych, małżeństw i rodzin, zarówno na szczeblu diecezjalnym (w ramach działań Duszpasterstwa Rodzin), jak i w pracy parafialnej, pomagając Księdzu Proboszczowi w pracy duszpasterskiej z małżonkami. Studium Rodziny otwarte jest również dla osób, szukających osobistego pogłębienia swojej wiedzy i formacji małżeńskiej.

W przypadku narzeczonych zakończony cykl Studium Rodziny uznawany jest za pełne przygotowanie do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

Przewidujemy, że zajęcia Studium Rodziny będą się odbywały od października do czerwca, co drugą sobotę (harmonogram oraz tematykę zajęć przesyłamy w załączniku). Koszt jednego semestru to 400,00.PLN (400,00.PLN x2 = 800,00.PLN) . Zapisy przez uzupełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej www.dr.archpoznan.pl lub listownie przez wysłanie formularza na adres: Kuria Metropolitalna, Referat Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin; 61-109 Poznań, ul. Ostrów Tumski 2.

Więcej informacji na www.dr.archpoznan.pl

 

Biskup Grzegorz Balcerek

Wikariusz Generalny

Polecamy

Polecane modlitwy

Polecane modlitwy

"Święty Rochu, Błogosławionym tyś obrońcą i Patronem morowego powietrza, proś za nami Pana Boga, aby nas minęła morowa plaga, tak nam Boże daj" AD 1709

Polecane modlitwy

 

INTENCJA ŻYWEGO RÓŻAŃCA NA MARZEC:

Módlmy się za parafian, aby w czasie Wielkiego Postu otworzyli się na przebaczającą miłość Boga; w intencji misji świętych w naszej Parafii i ojca misjonarza.

Parafialny FB

 


STANOWISKO RADY STAŁEJ KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI WOBEC DZIAŁAŃ JANA PAWŁA II ODNOSZĄCYCH SIĘ DO PRZESTĘPSTW SEKSUALNYCH WOBEC MAŁOLETNICH  <LINK>

Kościół w obiektywie

Licznik odwiedzin

0.png3.png4.png9.png1.png6.png3.png0.png
Dzisiaj964
W tym tygodniu19408
W tym miesiącu104597
Od 3-04-20183491630

Aktualnie na stronie

1
gości