Drukuj

XXVI Niedziela Zwykła

25.09.2022 r.

 1. Bóg zapłać za ofiary na cele inwestycyjne. W Czarnkowie zebraliśmy 6888 zł., w Romanowie 933 zł. Dziękujemy także dzieciom, I - komunijnym za dar ołtarza: cztery ornaty do kościoła w Romanowie oraz 1236 zł na pomoc dla mieszkańców Afganistanu na zimę.
 2. Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała przypada w czwartek. Tego dnia zapraszamy na Uroczystość odpustową do kościoła w Romanowie o godz. 17.00.
 3. Parafialną Radę Duszpasterską i katechetów pracujących w naszej parafii zapraszamy na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy św.
  do sali parafialnej.
 4. Kandydatów do bierzmowania z klas I ponadpodstawowych zapraszamy na indywidualne spotkania w biurze parafialnym. Terminy podane są w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii. Pierwsza próba przed bierzmowaniem będzie w sobotę, 1 X o godz. 14.00 w kościele
 5. W naszej parafii umożliwiamy przygotowanie do wczesnej komunii św. Rodziców dzieci 6, 7 - letnich zapraszamy by zgłaszać się w biurze parafialnym.
 6. Katecheza przedchrzcielna - w piątek o 19.15 przy biurze parafialnym.
 7. W I sobotę - nabożeństwo wynagradzające rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.00. Ks. Marcin odwiedzi swoich chorych od godz. 8:30.
 8. Nabożeństwa różańcowe będą w październiku przed Mszami wieczornymi. Dla dzieci nabożeństwa będą w środy i piątki o 17.00.
 9. Grupy duszpasterskie:
 1. Rodziców, którzy chcieliby przekazać używane alby I-komunijne dla następnych roczników prosimy o przynoszenie ich do biura parafialnego. Informacje dotyczące sprawy są na stronie internetowej w zakładce Duszpasterstwo/ I Komunia św.
 2. W tym tygodniu do Pana odeszli z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Jan Rynkiewicz i Marek Jessa z ul. Siedmiogóra oraz Aleksandra Fąferek ze Śmieszkowa (pogrzeb jutro o godz. 12.00). Dobry Jezu…
Odsłony: 421625